Květen 2008

kvetiny

30. května 2008 v 16:34 | Bi@Ka

kondumky II.

29. května 2008 v 19:49 | Bi@Ka

Tygrici

29. května 2008 v 17:20 | Bi@Ka

Ach ti mzui...

29. května 2008 v 17:03 | Bi@Ka
Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!
Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé
vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je
samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat
položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba
"Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy".
Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!
Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu
řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"
Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase
nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???

Vezme si vás někdy? Čtyři znamení, že to udělá - brzy!

29. května 2008 v 17:00 | Bi@Ka
94% ženatých mužů tvrdí, že jsou šťastnější, než když byli nezadaní.
94% ženatých mužů tvrdí, že jsou šťastnější, než když byli nezadaní.
Pátek 12.10. 2007, 14:00
Tak za tohohle chlapa bych se klidně provdala, pomyslela si devětadvacetiletá cvičitelka aerobiku Kristýna, když nedávno sledovala, jak její přítel vytahuje z Berounky převrácenou kánoi.
"Dívala jsem se, jak David s ledovým klidem loví z proudu naše batůžky a svršky, a došlo mi, že jsem ještě nikdy nechodila s člověkem, který by se ke mně tak skvěle hodil. Už jsme spolu sedm let. Fakt by mě zajímalo, jestli se jednou vezmeme."

Severní moře během bouře spolykalo celé kusy ostrovů

29. května 2008 v 16:56 | Bi@Ka
Zvětšit obrázek Ve Švédsku se nedávno kvůli bouřím zastavila doprava.
Nedávné prudké bouře na severu Evropy způsobily, že některé německé ostrovy v Severním moři se pod náporem vln zmenšily. Orkán Fritz a další bouře, které v minulých dnech řádily na severu Německa a ve Skandinávii, tak znovu ukously z ostrovů statisíce kubíků písku a desítky metrů pobřeží.
18.1. 2007 10:17
SEVERNÍ MOŘE - Zvlášť velké škody živly zanechaly na německém ostrově Sylt, oblíbeném letovisku. Jen o uplynulém víkendu vlny z pláží odplavily na 100 tisíc kubíků písku (asi 10 tisíc nákladních aut) a ostrov ztratil na některých místech 30 až 50 metrů.
Podobné škody hlásily i další ostrovy v oblasti, například Amrum, kde bouře odnesly až 20 metrů pobřeží. Obdobně na tom byl Helgoland v ústí Labe a Východofríské ostrovy, ležící proti Bremerhavenu.
Dánský ostrov Anholt, ležící v úžině Kattegat, přišel během víkendu o značnou část severozápadního mysu. Švédské úřady oznámily, že konečná bilance lidí, kteří zemřeli v důsledku orkánu, se zvýšila na pět.
Orkán odřízl od elektřiny až čtvrt miliónu domácností, podle úřadů několik desítek tisíc z nich bude bez proudu ještě několik dní. Na ostrově Öland vítr způsobil pád unikátního třímetrového kamenného kříže ze 13. století.

Breake dence

29. května 2008 v 15:06 | Bi@Ka

Me to You II.

28. května 2008 v 17:40 | Bi@Ka

Jak poznáš, že se mu líbíš!

28. května 2008 v 17:16 | Bi@Ka

(...a stydí se ti to dát najevo)
1.Neustále ho "náhodne" potkávás na autobusové zastávce, ve své oblíbené kavárne, nebo cukrárne...
2.Kdyz jsi v jeho blízkosti, koktá, rudne a zakopává.
3.Pamatuje si kazdé slovo, které jsi rekla.
4.Jeho kámosi se na tebe najednou dívají nejak jinak a divne.
5.Protoze jsi trosičku podobná Gwen Stefani, koupil si poslední desku No Doubt.J
6.Sejde se s tebou, i když je v televizi "Liga mistru".
7.Od té doby, co jsi mu rekla, že mu neslusí barva jeho oblíbeného tricka uz ho nenosí.
8.Okamzite si do mobilu ulozil tvoje datum narození.
9.NA rozloucenou ríká "Už se tesím na priste" místo "uvidíme se pozdeji".
10.Kouká se na "Pratele", protoze ty je más ráda, i kdyzz jemu jdou na nervy

Kač kac

28. května 2008 v 14:47 | Bi@Ka |  na tema
Vektorky

28. května 2008 v 14:46 | Bi@Ka
ŠkOLa

28. května 2008 v 14:44 | Bi@Ka


Me to you =o)

28. května 2008 v 14:35 | Bi@Ka

voda + mleko

28. května 2008 v 14:23 | Bi@Ka

Diplomy za 4.bleskovku

27. května 2008 v 15:32 | Bi@Ka